DHS013-50 Micro Flange Slip Ring
Tsananguro pfupi:
    1. DHS013 series idenderedzwa rakasimba remubato rine dhayamita yekunze ye12mm uye flange.
Ruzivo rweChigadzirwa
Matagi eChigadzirwa
Tsananguro yeDHS013 -50 Micro Flange Slip Ring
Ingiant DHS013 Series dhayamita yekunze ye13mm, ine 1-72 channels integral precision conductive slip ring, inotsigira signal uye power mixed transmission, inogona kugadzirisa huwandu hwemasekete nevoltage yemagetsi zvichienderana nemamodheru akajairwa.
Maitiro Akajairika
Tsananguro yeMazita eChigadzirwa
DHS013-50-1A
  1. (1) Rudzi rwechigadzirwa: DH—mhete yemagetsi inotsvedza
  2. (2) Nzira yekuisa: S—mhete yakasimba yemugodhi
  3. (3) Dhayamita yekunze yerin'i yakasimba yemubato: 013-13 mm
  4. (4) Madunhu ese: Madunhu 50-50
DHS013-50 Micro Flange Slip Ring 2D Standard Drawing
DHS013-50
DHS013-50 Micro Flange Slip Ring Technical Parameters
Tafura yeGiredhi yeChigadzirwa
Chiyero chechigadzirwa Kumhanya kwekushanda Hupenyu hwekushanda
Mukuru 0~200 rpm Kumukira kwemamiriyoni gumi
Maindasitiri 300~1000rpm Kumukira kwemamiriyoni makumi matatu
Magadzirirwo ehunyanzvi
Tekinoroji yemagetsi Tekinoroji yemakanika
Maparamita Kukosha Maparamita Kukosha
Huwandu hwemhete 50 Ring kana Custom Kushanda tembiricha -40℃~+80℃
Rated current 0.8A Kushanda hunyoro <70%
Vheji yakayerwa 0~240VAC/VDC Dziviriro IP51
Kudzivirira kuputira ≥200ΜΩ@500VDC Zvinhu zvegoko Simbi isina ngura
Simba rekudzivirira 500VAC@50Hz,60s,2mA Zvinhu zvemagetsi zvinobata Simbi dzinokosha
Kukosha kwekuchinja kwesimba rekudzivirira 10mΩ Tsanangudzo yemutobvu 5A pamatunhu ese ane AF-0.15 mm²,
zororo neAF-0.05 mm²
Kumhanya kwekushanda 0-300rpm Kureba kwemutobvu 300mm+15mm
DHS013-50 Micro Flange Slip Ring Wire Specification Table
Tafura Yekutsanangurwa Kwewaya
Rated current Saizi yewaya
(AWG)
Saizi yemutyairi
(mm²)
Ruvara rwewaya Dhayamita yewaya
≤2A AWG26# 0.15 Dzvuku, yero, dema, bhuruu, girini, chena,
shava, grey, orenji, pepuru, chiedza, tsvuku, chinoonekera
Φ1
3A AWG24# 0.2 Dzvuku, yero, dema, bhuruu, girini, chena, shava, grey, orenji, pepuru, chiedza, tsvuku, inoonekera, bhuruu chena, chena tsvuku Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Dzvuku, yero, dema, bhuruu, girini, chena, shava, grey, orenji, pepuru, chiedza, tsvuku, inoonekera, bhuruu chena, chena tsvuku Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Tsvuku, yero Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Dzvuku, yero, dema, shava, girini, chena, bhuruu, grey, orenji, pepuru Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Dzvuku, yero, dema, shava, girini, chena Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Dzvuku, yero, dema, shava, girini, chena Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Dzvuku, yero, dema, shava, girini, chena Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Dzvuku, yero, dema, bhuruu Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Tsvuku Φ4.2
>30A Shandisa waya dzakawanda dzeAWG12# kana dzakawanda dzeAWG10# dzakafanana
Tsananguro yekureba kwewaya yemutobvu:
1.500+20mm (Zvinodiwa: Yera kureba kwewaya kubva kumucheto kwegomba rekubuditsa waya remhete dzemukati nedzekunze dzemhete inotsvedza).
2.Kureba sezvinodiwa nemutengi: L<1000mm, Standard L+20mm
L>1000mm, Standard L+50mm
L>5000mm, Standard L+100mm