Ingiant DHK012-12-10A inopinza nepaburi rinotsvedza remuchina wekuvhara
Tsananguro pfupi:
Ruzivo rweChigadzirwa
Matagi eChigadzirwa
Ingiant DHK012-12-10A rin'i inopinza nepabore yemichina yekuvharira,
Tsanangudzo
DHK012-12-10A
Ma parameter makuru
Huwandu hwemasekete Nzira gumi nembiri Kushanda tembiricha “-40℃~+65℃”
Rated current 10A Kushanda hunyoro <70%
Vheji yakayerwa 0~240 VAC/VDC Dziviriro IP54
Kudzivirira kuputira ≥1000MΩ @500VDC Zvinhu zvekugara Aruminiyamu chiwanikwa
Simba rekudzivirira 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Zvinhu zvemagetsi zvinobata Simbi inokosha
Kuchinja kwesimba rekudzivirira 10MΩ Tsananguro yewaya yemutobvu Waya inochinjika yeTeflon ine ruvara uye yakaputirwa mugaba
Kumhanya kunotenderera 0~600rpm Kureba kwewaya yemutobvu 500mm + 20mm
Dhirowa reChigadzirwa Chakajairika
tsananguro yechigadzirwa1
Chikumbiro Chaiswa
tsananguro yechigadzirwa2
tsananguro yechigadzirwa3
tsananguro yechigadzirwa4
Zvakanakira isu
Chiitiko cheFekitori
tsananguro yechigadzirwa5
tsananguro yechigadzirwa6
tsananguro yechigadzirwa7Tsanangudzo
DHK012-12-10A
Ma parameter makuru
Nhamba yemaseketi 12 machaneli Tembiricha yekushanda “-40℃~+65℃”
Yakayerwa ikozvino 10A Hunyoro hwekushanda <70%
Vheji yakayerwa 0~240 VAC/VDC Dziviriro yeIP54
Kudzivirira kuputira ≥1000MΩ @500VDC Zvinhu zvekugara zveAluminium Alloy
Kuchinja kwesimba rekudzivirira <10MΩ Tsanangudzo yewaya yemutobvu. Waya inochinjika yeTeflon ine ruvara uye yakaputirwa mugaba.
Kumhanya kwekutenderera 0~600rpm Kureba kwewaya ye lead 500mm + 20mm