Ingiant DHK350-3-15A Ring Inotsvedza Kuburikidza Nebore Yemichina Yemaindasitiri
Tsananguro pfupi:
Ruzivo rweChigadzirwa
Matagi eChigadzirwa
Ingiant DHK350-3-15A Kuburikidza neBore Slip Ring yeMichina yeMaindasitiri,
Tsanangudzo
DHK350-3-15A
Ma parameter makuru
Huwandu hwemasekete 3 Kushanda tembiricha “-40℃~+65℃”
Rated current 15A, inogona kugadziriswa Kushanda hunyoro <70%
Vheji yakayerwa 0~240 VAC/VDC Dziviriro IP54
Kudzivirira kuputira ≥1000MΩ @500VDC Zvinhu zvekugara Aruminiyamu chiwanikwa
Simba rekudzivirira 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Zvinhu zvemagetsi zvinobata Simbi inokosha
Kuchinja kwesimba rekudzivirira 10MΩ Tsananguro yewaya yemutobvu Waya inochinjika yeTeflon ine ruvara uye yakaputirwa mugaba
Kumhanya kunotenderera 0~600rpm Kureba kwewaya yemutobvu 500mm + 20mm
Dhirowa reChigadzirwa Chakajairika
tsananguro yechigadzirwa1
Chikumbiro Chaiswa
• Midziyo yekuratidzira/kuratidza
• Michina yekurongedza/kuputira
• Masisitimu ekubata maSemiconductor
• Michina yemumaindasitiri
• matafura erotary index
• Midziyo yekudzora mashandiro
• Maturu emidziyo inorema kana mareki etambo
• Mwenje wekukurumidza, marobhoti Michina yekupomba, Sarudzo
• Midziyo yekurapa | ma sensor anotenderera, mwenje wekukurumidzira, marobhoti
• Mavhiri madiki etambo
tsananguro yechigadzirwa2
tsananguro yechigadzirwa3
tsananguro yechigadzirwa4
Zvakanakira isu
1. Kubatsira kwechigadzirwa:
· Kushanda kwakasiyana kwekubata masaini neruzha rushoma rwemagetsi
· Kurongedza kwakasimba kuti kukwane munzvimbo dzinonetsa zvakanyanya
· Inoenderana zvizere nezviratidzo zveanalog neTTL control level
· Mabheyaringi ebhora akakodzera kuti agare kwenguva refu
· Zvikamu zvakavharwa zviripo, IP67 inosarudzwa
· Kuvakwa kwearuminiyamu kwakasimba uye kwakacheneswa
· Inowanikwa neEthernet
Kutumira nekukurumidza
Chiitiko cheFekitori
tsananguro yechigadzirwa5
tsananguro yechigadzirwa6
tsananguro yechigadzirwa7Tsanangudzo
DHK350-3-15A
Ma parameter makuru
Nhamba yemaseketi 3 Tembiricha yekushanda “-40℃~+65℃”
Yakayerwa ikozvino 15A, inogona kugadziriswa Kushanda hunyoro <70%
Vheji yakayerwa 0~240 VAC/VDC Dziviriro yeIP54
Kudzivirira kuputira ≥1000MΩ @500VDC Zvinhu zvekugara zveAluminium Alloy
Kuchinja kwesimba rekudzivirira <10MΩ Tsanangudzo yewaya yemutobvu. Waya inochinjika yeTeflon ine ruvara uye yakaputirwa mugaba.
Kumhanya kwekutenderera 0~600rpm Kureba kwewaya ye lead 500mm + 20mm