Ingiant DHS034-1-10A Solid Shaft Slip Ring Yemotokari Dzinoshandiswa Kure
Tsananguro pfupi:
Ruzivo rweChigadzirwa
Matagi eChigadzirwa
Tsanangudzo
DHS034-1-10A
Ma parameter makuru
Huwandu hwemasekete 1 Kushanda tembiricha “-40℃~+65℃”
Rated current 10A Kushanda hunyoro <70%
Vheji yakayerwa 0~240 VAC/VDC Dziviriro IP51
Kudzivirira kuputira ≥500MΩ @500VDC Zvinhu zvekugara Simbi isina ngura
Simba rekudzivirira 500 VAC@50Hz,60s,2mA Zvinhu zvemagetsi zvinobata Simbi inokosha
Kuchinja kwesimba rekudzivirira 10MΩ Tsananguro yewaya yemutobvu 5A padunhu rega rega rine AF-0.35mm^2, zororo neAF-0.15mm^2
Kumhanya kunotenderera 0~300rpm Kureba kwewaya yemutobvu 200mm + 15mm
Kudhirowa Kwerondedzero Yechigadzirwa
tsananguro yechigadzirwa1
Chikumbiro Chaiswa
tsananguro yechigadzirwa2
tsananguro yechigadzirwa3
tsananguro yechigadzirwa4
Zvakanakira isu
Chiitiko cheFekitori
tsananguro yechigadzirwa5
tsananguro yechigadzirwa6
tsananguro yechigadzirwa7Tsanangudzo
DHS034-1-10A
Ma parameter makuru
Nhamba yemaseketi 1 Tembiricha yekushanda “-40℃~+65℃”
Yakayerwa ikozvino 10A Hunyoro hwekushanda <70%
Vheji yakayerwa 0~240 VAC/VDC Dziviriro yeIP51
Kuchinja kwesimba rekudzivirira <10MΩ Tsananguro yewaya ye lead 5A pamatunhu ese ane AF-0.35mm^2, kuzorora neAF-0.15mm^2
Kumhanya kwekutenderera 0~300rpm Kureba kwewaya ye lead 200mm + 15mm